III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA

w formule hybrydowej


Kompetencje nauczyciela we współczesnej szkole

27 listopada 2021 r.

godz. 9:30 - 14:00

Zarejestruj się

PARTNERZY:

Co nas wyróżnia?

Praktycy z wieloletnim doświadczeniem

Merytoryczne wsparcie dla nauczycieli

Metody

sprawdzone

i nieszablonowe

Rozwiązania skuteczne i praktyczne

W ramach Konferencji zapewniamy:

  • uczestnictwo stacjonarnie lub online
  • certyfikat potwierdzający uczestnictwo w konferencji
  • materiały szkoleniowe
  • możliwość konsultacji z prelegentami

Program Konferencji

10:00 Panel I

Marek Grzywna

Problemy wychowawcze we współczesnej szkole.

01

  • 09:30 Rejestracja

11:00 Panel II

Izabela Suckiel

Ocenianie motywujące i wspierające uczniów. Praktyczne wskazówki.

02

  • 12:00 - 12:15 Przerwa

12:15 Panel III

Tomasz Tokarz

Realizacja Podstawy programowej i jej monitorowanie.

03

13:15 Panel IV

Zyta Czechowska,
Jolanta Majkowska

Praca z uczniem - dostosowywanie wymagań edukacyjnych, specjalne potrzeby edukacyjne, metody i formy pracy.

04

Zarejestruj się
  • 14:30 Podsumowanie i zakończenie konferencji

Jak trafić

na wydarzenie?

Konferencja odbędzie się w samym centrum Poznania, blisko Dworca PKP, vis a vis Starego Browaru.

17 marca 2020 r.

Budynek CP Wyższej Szkoły Bankowej, sala 107

ul. Ratajczaka 5/7

61-813 Poznań

Prelegenci

Od ponad 20 lat zajmuje się doskonaleniem zawodowym nauczycieli i dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych. Pracuje jako nauczyciel konsultant ds. kadry kierowniczej i ewaluacji w Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie. Specjalizuje się w zakresie prawa oświatowego, nadzoru pedagogicznego, oceniania, pomiaru dydaktycznego i ewaluacji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Edukacyjnej. Edukatorka w programach ogólnopolskich, wykładowczyni na studiach podyplomowych i kursach kwalifikacyjnych. Autorka ponad 30 programów grantowych dla dyrektorów i nauczycieli. Współautorka książki „Nadzór pedagogiczny w praktyce dyrektora szkoły” wydanej przez Wolters Kluwer w 2019 roku.

Izabela Suckiel

Nauczyciel Roku 2019. Absolwentka UAM w Poznaniu na kierunku pedagogika specjalna, od ponad 20 lat terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej. Pasjonatka nowoczesnych technologii. Współautorka projektu „Czas TIKa”. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla nauczycieli z zakresu stosowania i wdrażania TIK. Współprowadzi bloga edukacyjnego www.specjalni.pl, na którym opisuje aplikacje, narzędzia i kreatywne pomoce dydaktyczne, które świetnie sprawdzają się w nauczaniu oraz terapii niepełnosprawnych intelektualnie. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Trenerka Mistrzów Kodowania. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze. Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Expert nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie.

Zyta Czechowska

Jolanta Majkowska

Nauczyciel dyplomowany z 20-letnim stażem, wicedyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku. Absolwentka Wydziału Historycznego Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Od lat wdraża nowoczesne technologie w szkole specjalnej. Autorka stron internetowych, materiałów dydaktycznych, scenariuszy zajęć, projektów, programów autorskich oraz innowacji pedagogicznych. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli z zakresu TIK. Współautorka blogów www.specjalni.pl oraz http://tikzklasa.blogspot.com. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Trenerka Mistrzów Kodowania. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze.

Jego zainteresowania naukowe i dydaktyczne koncentrują się wokół edukacji alternatywnej, innowacji edukacyjnych, ideologiczno-społecznych kontekstów edukacji komunikacji interpersonalnej oraz problematyki rozwoju osobistego i relacji. Jest autorem licznych artykułów (w czasopismach i na portalach internetowych) oraz autorem lub redaktorem kilku książek. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Przeprowadził kilka tysięcy godzin warsztatów, ćwiczeń i wykładów. Głównym obszarem jego działań jest edukacja. Jest zaangażowany w działania na rzecz upowszechnienia nowej kultury edukacyjnej opartej na uznaniu podmiotowości dziecka. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli, dyrektorów i rodziców. Współtworzy Fundację EDUTANK.

Tomasz Tokarz

Marek Grzywna

Trener, Superbelfer RP, Dyrektor szkoły, Pomysłodawca i organizator Ogólnopolskiego Projektu [email protected] Klasa. Trener regionalny i lokalny w projekcie Lekcja:Enter, grantobiorca w Centrum Mistrzostwa Informatycznego, uczestnik programu Intel AI4Youth- program dla Couchów, Laureat plebiscytu „Nauczyciel na Medal” pod patronatem Marszałka Woj. Kujawsko-Pomorskiego , nominowany tytułem „Przyjaciel SuperKoderów przez Fundację Orange. nauczyciel biologii i informatyki, autor innowacyjnego programu zajęć w przyrodniczych „Science” , Lider programu #SuperKoderzy i Mega Misja. Członek inicjatywy społecznej W.I.E.M zrzeszającej nauczycieli pasjonatów. Koordynator projektu Lekcje w sieci. Autor innowacyjnego programu „Zardiunowani”. Uczestnik „Projektu z klasą”.

Cena promocyjna do 30.10.

100 zł

Zarejestruj się i zapłać później

Tradycyjne spotkanie
Koszt dla 1 osoby

KONFERENCJA W FORMULE HYBRYDOWEJ

Zarejestruj się i zapłać teraz

80 zł

Konferencja online
Koszt dla 1 osoby

Cena promocyjna przy zapisie do 20.11.2021

Zdecyduj jak chcesz uczestniczyć w spotkaniach. Są dwie możliwości:

150 zł

Opinie uczestników poprzednich Konferencji

"Jak zwykle bardzo ciekawe i co najważniejsze praktyczne szkolenie. Dziękuję".

Barbara Ciszewska

"Bardzo twórcze

spotkanie".

Anna Piotrowska

"Świetne szkolenie! Bardzo praktyczne".

Natalia Namysł

Katarzyna Grien

"Bardzo dziękujemy za tak ciekawe i inspirujące spotkanie".

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami: [email protected]

Data:

Miejsce:

27 listopada 2021 r.

Poznań,
ul Ratajczaka 5/7, Wyższa Szkoła Bankowa, budynek CP, sala 107 (aula)

Do startu pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Online lub stacjonarnie:

Zarejestruj się